معرفی شعبه زنجان

بیمه کارآفرین

مدیریت استان زنجان

مدیریت شرکت سهامی بیمه کارآفرین در استان زنجان با ترکیبی کاملا جوان از سال 1387 در زنجان مستقر گردیده و با تربیت نیروی انسانی متخصص و گسترش شبکه فروش در کنار ارایه خدماتی متمایز و مشتری پسند، آرامش خاطر بیمه گزاران را فراهم نموده، جایگاه شایسته ای در صنعت بیمه استان به دست آورده است.

گستره و تنوع خدمات شرکت بیمه کارآفرین ار یک سو و استقبال روز افزون هموطنان ایجاب می نمود تا با احداث یک مجتمع بزرگ و مجهز اداری – مدیریتی، تمرکز مدیران و کارکنان خدوم بیمه کارآفرین در یک فضای اداری مناسب و تجهیز شده موجب بهره وری بالاتر و رضایت بیش از پیش مشتریان محترم استان زنجان را فراهم آورد.

پروژه ساختمان شرکت بیمه کارآفرین مدیریت استان زنجان در خیابان تجاری خرمشهر زنجان و در زمینی به مساحت 481 متر مربع و زیر بنای 3600 مترمربع در 8 و نیم طبقه با سازه اسکلت بتنی مقاوم در برابر زلزله طراحی و ساخته شده است و تاکنون بزرگترین ساختمان شرکت در سطح کشور است.

کاربری مورد نظر جهت استفاده از ساختمان به شرح ذیل می باشد:

2 طبقه زیر زمین به عنوان پارکینگ خودرو و موتورخانه مرکزی مورد استفاده می باشد.

طبقه همکف و نیم طبقه این مجموعه با کاربری تجاری به منظور استقرار شعبه بانک، طبقات اول، دوم و سوم جهت استفاده از خدمات بیمه ای صدور، خسارت و امور مالی، طبقه چهارم به منظور استقرار دفتر مدیریت و سالن جلسات با ظرفیت 70 نفر و در طبقه پنجم نیز سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 150 نفر احداث گردیده است.

به جهت رویکرد به رعایت مبحث 19 مقررات ملی ساختمان در کل بنا، دیوار چینی ساختمان با بلوک های بتنی سبک سیلکس انجام شده و در زیرسازی کف طبقات از فوم بتن استفاده شده است.

پنجره های ساختمان از جنس پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک با شیشه دوجداره ساخت کشور ترکیه بوده و درب های اتوماتیک آرامش چشمگیری را در ساختمان به ارمغان آورده است.

نمای اصلی این پروژه برجسته استانی با ترکیبی از سرامیک پرسلان وارداتی، آجر نسوز، بلوکه شیشه ای، و چوب وارداتی ترمو به اجرا درآمده است.

درهای چوبی اتاق ها از جنس MDF و محصول بهترین شرکت های داخلی است.

جهت پوشش نهایی کف ها از سرامیک پرسلان وارداتی و پوشش سقف کاذب طبقات از جنس کناف به همراه تایل های مدولار فلزی بوده و برای پوشش نهایی دیوارها، ترکیبی از دیوارکوب MDF و رنگ آمیزی آکرلیک مولتی کالر مورد استفاده قرار گرفته است.

محوطه سازی و ایجاد فضای سبز عمومی با مساحت تقریبی 800 مترمربع با کشت گونه های زیبای گیاهی در مجاورت ضلع شرقی ساختمان با هزینه شرکت بیمه کارافرین به جهت ایجاد دید بصری مناسب شهری یکی از نقاط قوت برجسته پروژه می باشد.

برای تامین کسری پارکینگ ساختمان نیز در ضلع جنوبی خیابان خرمشهر، پارکینگ طبقاتی در زمینی به مساحت 750 مترمربع و در شعاع 200 متری ساختمان اصلی با گنجایش 40 اتومبیل در حال احداث می باشد.

خلاصه ای از تاسیسات مورد استفاده در پروژه:

 • تجهیزات حرارتی و گرمایشی موتورخانه مرکزی با بویلرهای تراکمی نوین شرکت WOLF آلمان و تجهیزات برودتی چیلر هوا خنک شرکت CLIVET ایتالیا با ظرفیت 74 تن تبرید.
 • نصب یک دستگاه ژنراتور برق اضطراری ساخت شرکت کامینز.
 • دستگاه هواساز شرکت ژاپنی TOYO جهت تامین هوای تازه .
 • سه دستگاه آسانسور با نیرو محرکه ساخت شرکت ویتور آلمان با ظرفیت مجموعا 24 نفر و یک دستگاه آسانسور معلولان در ورودی.
 • لوله کشی فاضلاب با پوش فیت و لوله @ کشی سرد و گرم 5 لایه با سوپرپایپ.
 • سامانه هوارسانی کانال های پیش عایق پی پال.
 • پست برق اختصاصی Kava 400 کامپکت.
 • سیستم حفاظتی و اکسز کنترل با برند PARADOX ساخت کشور کانادا.
 • سیستم اعلام حریق از نوع متعارف با مارک ZETA ساخت کشور انگلیس.
 • تجهیزات اکتیو شبکه کامپیوتری با مارک CISCO و تجهیزات پسیو با مارک LEGRAND
 • سیستم ویدئو کنفرانس با مارک D&D و دوربین و دیتا پرژکتور پاناسونیک مجهز به سیستم WI-FI  و LAN و مانیتورهای 21 اینچ سامسونگ به تعداد 34 دستگاه.
 • سیستم اطفاء حریق اتوماتیک مجهز به کپسول های اطفاء حریق فایروژن و دستگاه های کنترلی چهار ورودی به دو خروجی و سیستم فعال و غیر فعال سازی دستی جهت کنترل حریق اتاق سرور.
 • سیستم دوربین های مدار بسته تحت شبکه مدل motion