شعبه مدیریت بیمه کارآفرین استان زنجان در یک نگاه

مدیریت شرکت سهامی بیمه کارآفرین در استان زنجان با ترکیبی کاملا جوان از سال 1387 در زنجان مستقر گردیده و با تربیت نیروی انسانی متخصص و گسترش شبکه فروش در کنار ارائه خدماتی متمایز و مشتری پسند، آرامش خاطر بیمه گذاران را فراهم نموده و جایگاه شایسته ای در صنعت بیمه استان به دست آورده است.

گستره و تنوع خدمات شرکت بیمه کارآفرین از یک سو و استقبال روز افزون هموطنان از سوی دیگر ایجاب نمود تا با احداث یک مجتمع بزرگ و مجهز اداری - مدیریتی، تمرکز مدیران و کارکنان خدوم بیمه کارآفرین در یک فضای اداری مناسب و تجهیز شده موجب بهره وری بالاتر و رضایت بیش از پیش مشتریان استان زنجان را فراهم آورد.

طرح ساختمان شرکت بیمه کارآفرین مدیریت استان زنجان در خیابان تجاری خرمشهر زنجان و در زمینی به مساحت 481 متر مریع و زیربنای 3 هزار و 600 مترمربع در 8 و نیم طبقه با سازه اسکلت بتونی مقاوم در برابر زلزله طراحی و ساخته شده است و تاکنون بزرگ ترین ساختمان شرکت بیمه کارآفرین در سطح کشور است.

*کاربری مورد نظر برای استفاده از ساختمان به شرح ذیل است:

دو طبقه زیر زمین به عنوان پارکینگ خودرو و موتورخانه مرکزی مورد استفاده است.

طبقه همکف و نیم طبقه این مجموعه با کاربری تجاری به منظور استقرار شعبه بانک، طبقه اول، دوم و سوم برای استفاده از خدمات بیمه ای صدور، خسارت و امور مالی، طبقه چهارم به منظور استقرار دفتر مدیریت و سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 150 نفر احداث شده است.

و این هدیه، نشانی است از تلاش و همیت شرکت سهامی بیمه کارآفرین در راه پشتیبانی و حمایت از تولید و تجارت در عرصه اقتصادی و مالی این خطه عزیز کشورمان و مردمان فهیم آن، تا دست در دست هم با همدل و همزبانی شاهد اعتلاء و سر بلندی میهن عزیزمان باشیم.


date_range ۱۳۹۴/۰۳/۱۵، ۱۸:۱۲:۴۲       visibility 4138