گزارش روزنامه مردم نو از مراسم افتتاحیه ساختمان بیمه کارآفرین شعبه زنجان

بعد از سخنان مدیر بیمه کارآفرن استان زنجان جناب آقای مهندس عبدالمحمود ضرابی، مدیر عامل بیمه کارآفرین به ایراد سخن پرداخت. وی در ابتدا از حضور همه مسئولان و سهامداران در مراسم افتتاحیه تقدیر کرد و اظهار داشت: اول از همه باید از مردم شهر زنجان بابت اعتماد و کمک به بیمه کارآفرین تقدیر کرد. کسی که قصد ارائه خدمات دارد باید آهسته و بدون حاشیه اقدام نماید. وی افزود: بیمه کارآفرین در سال 81 ثبت و در اردیبهشت 82 تاسیس شد که ایده تشکیل آن کاملا به صورت بخش خصوصی بود. شهریور سال 81 آیین نامه اجرایی آن تصویب و اسفند 81 مجوز ثبت شرکت ایجاد شد. شرکت بیمه کارآفرین تنها شرکت بیمه ای بود که 27 اسفند مجوز گرفت و در 28 اردیبشهت 82 تاسیس شد.

اگر موفقیت هایی بوده به دلیل نیت پاک شرکت بیمه و سهامداران آن بوده است. بیمه کارآفرین تشکیل شده از متخصصان این حوزه و شرکت های خوشنام خدمات و ساختمانی و بعد به دلیل اضافه شدن بانک کارآفرین به آن مجموعه منسجم تشکیل شده است. لازم به ذکر است سرمایه شرکت بیمه کارآفرین سهامداران ان هستند که در این میان نیروی انسانی از دیگر سرمایه های این شرکت هستند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه بیمه کارآفرین 10 جازه بین المللی در زمان فعالیت خود دریافت کرده استف افزود: بیمه کارآفرین تنها شرکت بیمه است که جایزه بین المللی گرفته است. این موضوع افتخاری برای این مجموعه است اما افتخار بزرگ تر خدمتی است که به مردم می شود. دریافت به موقع خسارت و جبران زیان بیمه شدگان و رضایتی که در دل بیمه گذاران ایجاد می شود افتخارو بزرگ ترین جایزه برای بیمه کارآفرین است. توانایی ایفای تعهدات بیمه کارآفرین در بین بیمه های موجود بالای 100 است. بیمه کارآفرین بیمه خوشنامی است که این خوشنامی با تلاش پرسنل و مدیران آن به دست آمده است. این پروژه ساختمانی ساخته شده در زمان اجرا دارای مشکلاتی بود که حتی موجب توقف آن شد اما با همکاری و دلسوزی مدیران مرتفع شد و امروز به بهره برداری رسیده است. آقای ضرابی در ادامه سخنان خود گفت: بیمه کارآفرین قصد دارد در این شهر خدمت کند. فعالیت بیمه، فعالیت بازرگانی و اقتصادی است و سهامداران انتظار سود دارند.

سهامداران شرکت کسانی هستند که اشتغال برایشان مهم است.

اشتغال و توسعه کار برایشان اهمیت دارد و در کنار سودآوری به این مسائل توجه دارند. امیدواریم خدا و مردم زنجان این خدمات را بپسندند.

قصد ما فقط خدمت است. همه مدیران و کارکنان شرکت باید به این موضوع اعتقاد داشته باشند.

هدف ما توسعه فرهنگ بیمه، توسعه اقتصاد کشور و اعتلای نام کشور عزیزمان ایران است. شرکت های بیمه از سال اول تاسیس غیر از خود توانگری مالی، باید پوشش هایی اتکایی هم داشته باشند.

بیمه کارآفرین تنها شرکت بخش خصوصی است که از بدو تاسیس مجوز قبولی اتکایی نیز داشته است. این شرکت آنقدر اعتبار داشته است که شرکت های بیمه دیگر نیز بخشی از کارهای خود را به این بیمه واگذار کند.

( در پایان مراسم مدیر عامل محترم شرکت بیمه کارآفرین نسبت به کمک 10 میلیون تومانی بیمه کارآفرین به انجمن خیریه مهرانه دستور داد.)

خانم دکتر مینوش مقیمی، عضو هئیت مدیره موسسه خیریه مهرانه نیز در این مراسم با بیان این که بیمه کارآفرین تنها بیمه ای بود که در زمان فعالیت خود به موسسه خیریه مهرانه مساعدت داشته است، افزود: از مدیران و مسئولان بیمه کارآفرین به دلیل حمایت های صورت گرفته تشکر و تقدیر می کنیم. بعد از مراسم افتتاحیه مدیران و مسئولان شرکت در موسسه خیریه مهرانه حضور یافته و بازدیدی از آن داشته اند همچنین سهامداران شرکت به همراه مدیران در مراسم جشن در دانشگاه زنجان حضور یافتند.


date_range ۱۳۹۴/۰۳/۱۳، ۱۴:۱۰:۱۷       visibility 3750