صحبت های آقای امانلو، مدیر بیمه کارآفرین در استان زنجان در مراسم افتتاحیه ساختمان شعبه


مدیر بیمه کارآفرین استان زنجان نیز در این مراسم با عرض تبریک مبعث رسول اکرم (ص) و خیر مقدم به مهمانان حاضر، در ابتدا به معرفی اجمالی از زنجان، صنایع دستی  نقاط دیدنی آن پرداخت و گفت: قدیمی ترین نامی که به این منطقه اطلاق شده است زندیگان به معنای اهل کتاب زند ( معروف ترین کتاب آیین زرتشتی ساسانی ) است و گفته می شود بنای شهر زنجان در زمان اردشیر بابکان ساخته شده است.

امانلو افزود: بر اساس آخرین آمارگیری، جمعیت استان زنجان یک میلیون و 15 هزار و 734 هزار نفر و مساحت استان 32 هزار و 164 کیلو متر مربع است و از لحاظ موقعیت جغرافیایی از شمال با استان های اردبیل و آذربایجان شرقی، از شمال شرقی با استان گیلان، از شمال غربی با استان آذربایجان غربی و از جنوب با استان قزوین همسایه است.

وی به صنایع دستی زنجان هم اشاره کرد و گفت: نقره سازی و ملیله کاری، چارق دوزی، چاقو سازی، فرش بافی و مسگری زنجان زبانزد است.

مدیر بیمه کارآفرین استان زنجان همچنین گنبد سلطانیه (بزرگ ترین گنبد آجری جهان)، معبد داش کسن، غار کتله خور، غار تاریخی گلجیک، عمارت ذوالفقاری (محل نگهداری مردان نمکی) و بنای رختشویخانه را از جمله نقاط دیدنی زنجان عنوان کرد.

امانلودر ادامه به معرفی ساختمان جدید بیمه کارآفرین استان پرداخت و گفت: طرح شعبه زنجان در یکی از بهترین خیابان های تجاری زنجان با متراژ 481 متر مربع واقع بوده و در خرداد سال 1391 طی مزایده ای از اداره کل راه و شهرسازی زنجان خریداری شد.

وی با بیان این که پس از بررسی های مکانیک خاک و تهیه نقشه های ساختمان، کلنگ زنی طرح در مورخه 11/08/1391 آغاز شد، افزود: طی 30 ماه تلاش مداوم، طرح ساختمان بیمه کارآفرین در هشت و نیم طبقه با زیر بنای 3 هزار و 600 مترمربع، در دو طبقه منفی با کاربری پارکینگ و طبقه همکف با موقعیت تجاری و برای استفاده بانک طراحی و ساخته شد.

مدیر بیمه کارآفرین استان گفت: طبقه اول، دوم و سوم برای ارائه تمامی خدمات بیمه ای، پرداخت خسارت و امور مالی تجهیزشده و طبقه چهارم برای استقرار مدیر استان و سالن جلسات با ظرفیت 70 نفر طراحی و ساخته شده است. مهندس امانلوخاط نشان کرد: طبقه پنجم نیز به عنوان سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 150 نفر پذیرای مراسم ادرات، ارگان ها و شرکت های مستقر در زنجان، با توجه به استقلال تمام طبقات خواهد بود.

وی به احداث پارکینگ طبقاتی ساختمان بیمه کارآفرین استان اشاره کرد و افزود: با توجه به کسری پارکینگ طرح ساختمانی بیمه کارآفرین، قطعه زمینی به متراژ 750 متر به شعاع 200 متری برای تامین 40 عدد پارکینگ با زیر بنای یک هزار متر مربع در حال ساخت است که مرحله سفت کاری آن رو به پایان است.

وی خاطر نشان کرد: با عنایت خداوند، تیم بیمه کارآفرین استان در آینده نزدیک، جواب مثبتی به اعتماد سهامداران مدیران ارشد شرکت و بیمه گذاران خواهد داد.

*تلاش بیمه کارآفرین در حمایت از صنایع و اقتصاد کشور

مدیر بیمه کارآفرین استان زنجان با بیان این که زنجان به دلیل داشتن ظرفیت بالا از جمله قرار گرفتن در مسیر ارتباطی پایتخت به شمال غرب کشور، در ارتباط با سایر کشورها و انتخاب بجا و شایسته زنجان به عنوان شهرIT و تبدیل آن به قطب برق و الکترونیک توسط دولت تدبیرو امید گفت: تلاش و کوشش بیمه کارآفرین برای حمایت و کمک به صنایع و اقتصاد کشور از اهداف ما در استان خواهد بود.

امانلو از حسن نظر و مساعدت ریاست هیات مدیره، مدیریت عامل و معاون امور شعب برای اختصاص این بودجه و سرمایه گذاری در این حوزه قدردانی کرد و افزود: این حسن توجه موجب افزایش اعتماد همشریان خواهد شد و این امر وظیفه و تکلیف تمامی نمایندگان و کارکنان شعبه زنجان را چندین برابر خواهد نمود.

مدیر بیمه کارآفرین استان زنجان در پایان تشکر ویژه خود را از عوامل و مهندسان طرح از جمله مهندس منتجبی (سرپرست فنی طرح)، مهندس خزاعی ( مهندس معمارطرح)، مهندس یوسفی (مهندس ناظر طرح)، مهندس فرید منش ( رئیس اداره ساختمان بیمه کارآفرین)، مهندس عیوقی ( مشاور تاسیسات طرح) و مهندس سهیل (مشاور برق طرح) اعلام کرد.


date_range ۱۳۹۴/۰۳/۱۱، ۱۸:۱۱:۰۳       visibility 3873